M A R I A A D H U G E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Male ge geakun 10kg drugs athulaifi

2 posters

Go down

Male ge geakun 10kg drugs athulaifi Empty Male ge geakun 10kg drugs athulaifi

Post  sangu Thu Mar 27, 2008 7:09 am

Rey fathihu Male gai fuluhun hingi haassa operationehgai Henveyruge ge ehgge there in 10kg vure gina masthuvaa thakethi hodhaifi eve. Fuluhun mithakethi hodhaafai vanee H.Fahaagey gai dheburiah hadhaafai huri ehkotareege apartmentehgge mathee burin nev.Mi thanakee Hinnavaru meehaku kuyyah hifaafai hunna thaneh kamah ve eve.

Rey dhanvaru 03 in feshigen miadhu hendhunu 8.15 vandhen fuluhun hingi mi operation gai 02 dhivessaku fuluhunge belumuge dhashah vanee gengos faeve. mi dhemeehunnakee masthuvaa thakethi fenunu ge aai jehigen hunna fahaage aageyge kulee kotari ehggai nidhaafi thibi dhemeehunnev. masthuvaa thakethi fenunu kotari aai mi dhemeehun nidhaafai thibi kotari akeeves ekaku kuyyah hifaafai hunna 02 thanev.

sangu

Posts : 28
Join date : 2007-11-18

Back to top Go down

Male ge geakun 10kg drugs athulaifi Empty Re: Male ge geakun 10kg drugs athulaifi

Post  ooox Thu Mar 27, 2008 8:59 pm

Thikameh dhen miraajje akun nuhuttuveyne. Thi hurihaa ehccheh ves fennaane mi anna riyaasee inthikhaabuge kurin.

ooox

Posts : 3
Join date : 2008-03-25

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum